Rządowa, ogłupiająca propaganda w #TVPiS trwa i trwa mać! - Konfederacja

Rządowa, ogłupiająca propaganda w #TVPiS trwa i trwa mać!

Rządowa, ogłupiająca propaganda w #TVPiS trwa i trwa mać❗
Jacek Kurski wybrany prezesem telewizji reżimowej na kolejne 4 lata❗

Komentując przedłużenie swojej prezesury, Kurski stwierdził, że ponowne wybranie go na ten urząd jest tylko dowodem, iż swoją pracę wykonuje… z prawdziwą misją 🙂 Zostałem ponownie prezesem telewizji publicznej, gdyż telewizja ta pod moim przywództwem trzyma rękę na pulsie emocji narodu i wspólnoty – dodał.
Bezczelność i arogancja to mało powiedziane. To kolejny już #GestLichockiej wymierzony w stronę Polaków. Tu nie chodzi o żadną misję, tylko zgodne z nakazem rządu ogłupianie społeczeństwa tępą, komunistyczną propagandą.

Przypominamy o skandalicznej ustawie podpisanej przez prezydenta Dudę, która zapewnia TVP do 2024 roku dodatkowe łącznie 10 miliardów złotych pieniędzy Polaków. Prezes Kurski, główny funkcjonariusz rządu PiS w TVP, będzie miał z czego przyrządzać kolejne odcinki fałszywej propagandy, wyciszania afer związanych z politykami rządu, wychwalania władzy za wszystko i cenzurowania niewygodnych treści, jak choćby ostatnio programu red. Jana Pospieszalskiego. Jacek Kursk to wręcz gwarancja, że ogłupianie społeczeństwa za miliardy złotych z pieniędzy nas wszystkich, będzie trwać.

Czym takie działania różnią się od PO, która przez 8 lat rządów robiła z naszej Ojczyzny swój prywatny folwark? Niczym. Ta sama buta i pazerność, a wstydu zero. Dlatego tak ważne, żebyście wspierali jedną realną alternatywę dla tego systemu, Konfederację! Musimy rosnąć w siłę, by zrobić z tym porządek i raz na zawsze przegnać te postkomunistyczne elity okrągłostołowe, które uwłaszczyły się na naszym państwie! #Konfederacja