Rząd Tuska otwiera nasze granice na nielegalnych imigrantów! - Konfederacja

Rząd Tuska otwiera nasze granice na nielegalnych imigrantów!

Maski opadły. Rząd Tuska coraz szerzej otwiera nasze granice na nielegalnych imigrantów!

Najpierw zgodzili się na pakt migracyjny UE (zasada “albo przyjmujesz, albo płacisz”), a teraz dowiadujemy się, że MSWiA zamierza wstrzymać lub ograniczyć tzw. pushbacki, czyli zawracanie nielegalnych imigrantów przybywających z terytorium Białorusi!

Mało tego – rządzący chcą zobowiązać Straż Graniczną do tworzenia grup poszukiwawczo-ratowniczych dla przestępców nielegalnie forsujących granicę, zamiast skupić się na jej ochronie!

Przypomnijmy, że partie obecnej koalicji rządzącej były przeciwko umocnieniu granicy, a ich posłowie sabotowali działania polskich służb w czasie kryzysu w 2021 roku. Teraz pokazują swoje prawdziwe oblicze i chcą narazić bezpieczeństwo mieszkańców pogranicza, a Polskę skazać na widmo niekontrolowanej migracji.

Konfederacja wzywa do opamiętania się! Żądamy rzetelnej i odpowiedzialnej ochrony polskiej granicy oraz wycofania się z poparcia dla paktu migracyjnego UE! Wobec nielegalnych imigrantów aktualne pozostaje hasło: ani jednego więcej!