Rozpoczynamy serię spotkań z wyborcami w KAŻDEJ dzielnicy Warszawy! - Konfederacja

Rozpoczynamy serię spotkań z wyborcami w KAŻDEJ dzielnicy Warszawy!

Ewa Zajączkowska-Hernik: Wchodzimy w decydującą fazę kampanii wyborczej! Robimy obecnie najmocniejszą w historii kampanię Konfederacji w Warszawie, ale to dla mnie za mało – dlatego damy z siebie jeszcze więcej i rozpoczynamy serię spotkań z wyborcami w KAŻDEJ dzielnicy Warszawy! I to czasem kilkukrotnie!

Będziemy dosłownie wszędzie. Część wydarzeń będziemy ogłaszać z wyprzedzeniem, część będzie bardzo spontaniczna. Będziemy na targowiskach, w parkach, na placach, wydarzeniach – wszędzie tam gdzie możemy powalczyć o przekonanie wyborców do oddania głosu na Konfederację i na mnie w Warszawie i powiatach podwarszawskich (lista nr 2, miejsce nr 2).

Każdy kto w Warszawie chce pomóc w kampanii (plakaty, ulotki, banery, po prostu obecność z nami) – serdecznie zapraszam!