Presja ma sens! - Konfederacja

Presja ma sens!

Presja ma sens!

Presja ma sens❗
Znów okazuje się, że dane, które regularnie dla Was publikujemy, a za które jesteśmy atakowani przez wielu polityków i dziennikarzy, są prawdziwe. Tym razem potwierdził to rzecznik MZ, który dopytywany na konferencji przyznał, że “73 proc. zgonów na Covid-19 to osoby niezaszczepione”, czyli ok. 27% zgonów stanowią osoby zaszczepione. Jest to zbieżne z tym, co pokazujemy Wam od wielu tygodni, zbieżne z podsumowaniem ostatnich 3 miesięcy.

Już od września informowaliśmy, że cały resort zdrowia manipuluje własnymi danymi na temat udziału osób zaszczepionych w zakażeniach i zgonach. Wówczas pierwszy raz obnażyliśmy kłamliwą narracją ministra Niedzielskiego i całego resortu zdrowia, który przeprowadzał kampanię propagandową na ogólnopolską skalę (obwieszając Polskę plakatami i bilbordami) z przekazem, że tylko 1% zgonów na Covid-19 to osoby zaszczepione. Jak widać nie 1%, tylko 27%, drobna różnica prawda? 😉
W jaki sposób rządzący wprowadzali ludzi w błąd? Podawali statystyki z uwzględnieniem od… 1 stycznia 2021, gdy zaledwie garstka ludzi była zaszczepiona!

Przez cały ten czas regularnie, co tydzień, publikowaliśmy najnowsze dane (w oparciu o statystyki z Ministerstwa Zdrowia!) w tej sprawie, organizowaliśmy konferencje prasowe, by nagłaśniać to oszustwo resortu zdrowia, złożyliśmy nawet wniosek do NIK z prośbą o kontrolę tej kłamliwej kampanii, która za pieniądze Polaków wprowadza ich w błąd. Najpierw na początku listopada rację przyznał nam na konferencji minister Niedzielski, który dopytywany stwierdził, że “w ostatnim czasie 20-30 proc. zgonów na Covid-19 to zaszczepieni.” Teraz zrobił to rzecznik MZ.

FAKTY i PRAWDA dla obywateli, o to zawsze walczymy! Mimo to cały covidowy front polityczno-medialny w Polsce dalej uparcie forsuje kłamliwą propagandę o kilku procentach, dlatego w każdy weekend podajemy Wam FAKTYCZNE, a nie zmanipulowane dane. Przypomnijmy podsumowanie ostatnich 3 miesięcy:

[10 września – 10 grudnia 2021, na podstawie danych z MZ]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 38,23%
Zgony
➡ zaszczepieni: 26,73%
I właśnie dlatego niekonstytucyjne i antynaukowe paszporty covidowe i segregacja sanitarna nie mają sensu, bo osoby zaszczepione również się zarażają i przenoszą wirusa! #StopSegregacjiSanitarnej

A ze względu na to, że liczba zakażeń i zgonów wśród osób zaszczepionych rośnie, a minister Niedzielski i “eksperci” mają tendencję do okłamywania społeczeństwa, my oczywiście wciąż co tydzień będziemy aktualizować te dane i je publikować. PODAJCIE DALEJ!

Skomentuj