Premier Morawiecki niesie garść "prezentów" na Święta! - Konfederacja

Premier Morawiecki niesie garść “prezentów” na Święta!

Premier Morawiecki niesie garść “prezentów” na Święta❗
Jako #Konfederacja domagamy się dla Was niższych podatków, niższych cen, więcej wolności gospodarczej, wyższych pensji, braku segregacji sanitarnej i poszanowania praw obywatelskich, braku obostrzeń oraz zatrzymania całego covidowego szaleństwa. Jednak nasz premier zdecydował, że dostaniemy szalejący wzrost cen i najdroższe święta stulecia (inflacja już 7,8%!), kolejne podwyżki podatków, gigantyczne podwyżki mandatów dla kierowców, a do tego postępującą segregację sanitarną, przywracanie obostrzeń i zamykanie szkół!

Oto garść “prezentów” jakie przyniósł nam premier Morawiecki:
➡ #NowyWał rządu, czyli odebranie możliwości odliczenia składki zdrowotnej od PIT, co doprowadzi do największej podwyżki podatków dla przedsiębiorców w historii III RP i uderzenia w klasę średnią
➡ Kolejną podwyżkę akcyzy na alkohol i wyroby tytoniowe
80% ceny butelki wódki to podatki, a rząd jeszcze je podwyższa. Akcyza ma wzrastać co roku, aż do 2027r. Do tego czasu na alkohol wzrośnie ona o 35 proc., a na wyroby tytoniowe o 50 proc.!
➡ Horrendalne podwyżki mandatów dla kierowców
Minimalny mandat za przekroczenie prędkości o 30 km/h wyniesie 800 zł. Maksymalny mandat za jedno wykroczenie wyniesie nawet 8 tys. zł, a grzywna – 30 tys. W niektórych przypadkach wzrosty kar będą 100-krotne!
➡ Najdroższe święta stulecia (inflacja wynosi już 7,8%, a niebawem może dobić nawet do 10%!)
➡ Postępująca segregacja sanitarna narzucana przez władzę oraz ponowne zamykanie szkół
Rząd PiS i premier Morawiecki nie potrafią odpuścić Polakom nawet na Święta i Nowy Rok. DOŚĆ nękania obywateli kolejnymi podatkami, szalejącą drożyzną oraz segregacją sanitarną i obostrzeniami! Jeśli domagasz się wolności i normalności, UDOSTĘPNIJ!