Polaków czekają ogromne wydatki na przymusowe remonty domów! - Konfederacja

Polaków czekają ogromne wydatki na przymusowe remonty domów!

Gdy informowaliśmy o tym już rok temu, to media milczały, a niektórzy oskarżali nas o dezinformację i sianie paniki. Teraz przyznają nam rację i potwierdzają – miliony Polaków czekają ogromne wydatki na przymusowe remonty domów, bo Unia Europejska zmienia przepisy!

“Bruksela finalizuje przepisy, które mają na celu wprowadzenie wymogu budowy wyłącznie budynków niezanieczyszczających środowiska od 2030 roku. Istniejące budynki trzeba będzie remontować, by dostosować je do nowego prawa. Przymusowe remonty będą czekały kilka milionów Polaków.”

Bruksela dąży do redukcji emisji z budynków o minimum 60% do 2030 roku w porównaniu z rokiem 2015 i do całkowitej zeroemisyjności w 2050 roku. To szaleństwo. Ideologiczna polityka klimatyczna naraża kraje Unii Europejskiej na gigantyczne koszty!

Teraz poprzez dyrektywę EPBD chcą narzucić konieczność wykonywania kosztownych remontów milionów budynków, na co wielu ludzi nie będzie stać, dlatego nazwaliśmy tę dyrektywę “dyrektywą wywłaszczeniową”. Jakby tego było mało, Bruksela chce też zakazu montażu kotłów na paliwa kopalne, co spowoduje konieczność montażu urządzeń grzewczych na prąd. Dodatkowo obciąży to system energetyczny i podniesie i tak już wysokie ceny prądu!

Konfederacja jest jedyną partią w Polsce, która się temu sprzeciwia! STOP klimatycznym wariactwom!