Pakiet Polskiego Kierowcy - Konfederacja

Pakiet Polskiego Kierowcy

Pakiet Polskiego Kierowcy

Bartłomiej Pejo: “Powołaliśmy Parlamentarny Zespół ds. Obrony Kierowców! Kolejne podatki, zakazy, ograniczenia i antysamochodowa polityka w wielu miastach Polski wymagają głośnego sprzeciwu. Kierowcy będą w nas mieć swojego ambasadora! Zapraszamy do współpracy!”

Zespół powstał z inicjatywy Tomasz Grabarczyk i Bartłomieja Pejo, który od wielu lat zajmuje się transportem i infrastrukturą drogową. Już dziś zaprezentowaliśmy Pakiet Polskiego Kierowcy, czyli fundamentalne (ale nie jedyne!) cele działań Zespołu, w skład którego wchodzą przewodniczący Bartłomiej Pejo, wiceprzewodniczący Ryszard Wilk oraz Krzysztof Tuduj i Bronisław Foltyn .

Zachęcamy wszystkie organizacje wspierające zmotoryzowanych oraz zwykłych obywateli do współpracy! Chcemy, by ten zespół był prawdziwą, poważną platformą środowisk wspierających polskich kierowców, polski transport oraz miliony ludzi, którzy chcą sprawnie i bezpiecznie poruszać się po polskich drogach. Jako jedyni stajemy w obronie interesu kierowców i sprzeciwiamy się klimatycznym wariatom, którzy chcą nam odbierać wolność i nakładać na nas kolejne podatki!

Skomentuj