Obowiązkowa fotowoltaika. Na każdym domu! - Konfederacja

Obowiązkowa fotowoltaika. Na każdym domu!

UWAGA, zamordystycznego ekoszaleństwa ciąg dalszy!
UE wprowadza obowiązek instalacji fotowoltaiki na każdym budynku!

Od 2026 roku – wszystkie nowe budynki publiczne i komercyjne o powierzchni użytkowej ponad 250 m2.
Od 2027 roku – wszystkie istniejące budynki publiczne i komercyjne o powierzchni użytkowej ponad 250 m2.
Od 2029 roku – wszystkie nowe budynki, również domy jednorodzinne!

Według unijnych przepisów, instalacja fotowoltaiki będzie obowiązkiem, którego niespełnienie będzie wiązało się z karami finansowymi, a także utrudnieniami w sprzedaży danej nieruchomości!

Unijna ideologia klimatyczna, sformułowana w takich dokumentach jak “Fit for 55”, staje się coraz bardziej kosztowna dla obywateli państw europejskich, a w szczególności Polaków. Obecnie unijne regulacje uderzają w sektor nieruchomości, a rzekomo “ekologiczne” rozwiązania windują ceny mieszkań i domów, pogłębiając istniejący kryzys mieszkaniowy.

Unia Europejska nie przedstawiła dotąd żadnych danych wskazujących na to, że kolejne regulacje mają dodatni wpływ na stan środowiska naturalnego. A mimo to wszyscy obywatele dostaną po kieszeni z całą mocą! Tylko Konfederacja się temu sprzeciwia!