Nowy obóz władzy już zapowiada podwyżki kosztów pracy! - Konfederacja

Nowy obóz władzy już zapowiada podwyżki kosztów pracy!

Nowy obóz władzy już zapowiada podwyżki kosztów pracy!

Tworzący się właśnie nowy obóz władzy już zapowiada podwyżki kosztów pracy!
Lewica nawet nie ukrywa, że chce gnębić polskich przedsiębiorców i pracowników. Według potencjalnej Marszałek Senatu Magdaleny Biejat z Lewicy: B2B to OSZUSTWO, a praca na umowę zlecenie lub dzieło jest “nieuczciwa”.

Zapowiada jednocześnie zmasowane kontrole Państwowe Inspekcji Pracy w polskich firmach, więc przedsiębiorcy, którzy po 8 latach rządu PiS narzekali na nadmierne kontrole aparatu urzędniczego, teraz trafią z deszczu pod rynnę…

Rząd PiS przez 8 lat wprowadził 47 podwyżek podatków i opłat, komplikował prawo gospodarcze, a od stycznia dojdzie do największej w historii podwyżki składki ZUS. Wszystko wskazuje na to, że przy nowym rządzie niewiele się zmieni. I tak to się kręci od wielu lat.
Polska potrzebuje zdecydowanych reform systemowych, rozpoczynając od wprowadzenia największej w historii obniżki i uproszczenia podatków, dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, taniego paliwa (poprzez obniżenie podatków na paliwo) oraz maksymalnego uproszczenia prawa gospodarczego i zlikwidowania zbędnych regulacji. Tylko Konfederacja to proponuje i o to będzie walczyć w Sejmie!

Skomentuj