Mamy do czynienia z antyobywatelskim rządem patologicznych kłamców. - Konfederacja

Mamy do czynienia z antyobywatelskim rządem patologicznych kłamców.

Mamy do czynienia z antyobywatelskim rządem patologicznych kłamców.

Mamy do czynienia z antyobywatelskim rządem patologicznych kłamców. Jeszcze niedawno premier Morawiecki i minister Niedzielski zapewniali i obiecywali, że szczepienia na Covid-19 będą dobrowolne. Teraz ogłaszają przymus szczepień na Covid dla medyków, nauczycieli i mundurowych i… szykują go dla kolejnych grup!

Na konferencji prasowej w Opolu minister Niedzielski stwierdził, że “trwa dyskusja na temat dwóch kolejnych grup, które miałyby zostać objęte tym obowiązkiem. Oczywiście moje stanowisko jako ministra zdrowia jest takie, że powinniśmy jak najszerzej ten obowiązek wprowadzić.”

Jeśli ktoś jeszcze łudził się, że rządzący wycofają się z tego antyspołecznego i niekonstytucyjnego pomysłu, to nie powinien mieć już wątpliwości. Tak, oni chcą iść drogą Austrii czy Niemiec, dlatego musimy protestować!
Już we wtorek 14 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na demonstrację pod Sejmem przeciwko przymusowi szczepień na Covid-19, paszportom covidowym i segregacji sanitarnej oraz przywracaniu obostrzeń!
Tylko stanowczy opór społeczny może powstrzymać te chore zapędy rządu!
Dołączcie do wydarzenia, zaproście znajomych i koniecznie bądźcie we wtorek pod Sejmem: https://www.facebook.com/events/879685966045288

Skomentuj