Koalicja rządowa w praktyce! Zagłosowali przeciwko własnej obietnicy wyborczej!!! - Konfederacja

KO, Trzecia Droga i Lewica głosowali w Sejmie PRZECIWKO wnioskowi Konfederacji ws. kwoty wolnej 60 tys. zł, który zobowiązywał komisję finansów do przedstawienia sprawozdania o projekcie w ciągu jednego miesiąca!

W ten sposób Tusk chce blokować prace nad realizacją własnej obietnicy wyborczej! To jest kpina z obywateli, a przede wszystkim brak szacunku do własnych wyborców, którzy zagłosowali na ekipę Tuska, bo uwierzyli, że tym razem naprawdę obniży podatki…

Jako Konfederacja nigdy nie odpuścimy im tego tematu – będziemy wywierać presję na jak najszybsze zakończenie prac w komisji i powrót projektu pod obrady Sejmu! Walczymy o wyższe zarobki dla obywateli!