Koalicja Obywatelska, kolejne po Lewicy ugrupowanie, któremu marzy się cenzurowanie Konfederacji. - Konfederacja

Koalicja Obywatelska, kolejne po Lewicy ugrupowanie, któremu marzy się cenzurowanie Konfederacji. Szczególne zapędy w kierunku ograniczania wolności słowa zdradza pani poseł Katarzyna Lubnauer, która na swoim profilu wprost napisała, żeby… nie zapraszać do debat Grzegorza Brauna. O ile prostsze byłoby życie polityczne przedstawicieli “bandy czworga”, gdyby tylko zabrakło w debatach posłów Konfederacji, prawda? 😉
Pani Lubnauer wspomina też coś o szerzeniu nienawiści. Z ciekawości zajrzeliśmy na profil wiceprzewodniczącej KO i nie brakuje tam jakże koncyliacyjnych, przepełnionych miłością i nawołujących do wzajemnego szacunku haseł, takich jak “wypier….ć”, “protest ch.je”, czy “jazda z kur…i”.

To poziom debaty pochwalany przez Lewicę i KO. Ten chór polityków dziennikarzy wychwalających postępowanie red. Stankiewicza z Radia ZET, który wykluczył z debaty prezydenckiej Grzegorza Brauna, to skrajnie zakłamana banda lewicowych hipokrytów, która jeszcze kilka miesięcy temu promowała skrajnie wulgarne i przepełnione nienawiścią nie tylko słowa ale i działania podczas manifestacji Lempart. Poseł Braun, choć czasem ostry i dosadny, nigdy nie epatuje chamstwem, prymitywizmem i wulgarnością jak przykłady powyżej.
Nie ulegniemy tej skrajnej hipokryzji, nie podporządkujemy się cenzurze rodem z komuny i nigdy się damy zamknąć sobie ust. TAK dla wolności słowa, NIE dla cenzury!