KO wiele razy krzyczała, że broni Konstytucji przed łamaniem jej przez PiS, a teraz. - Konfederacja

KO wiele razy krzyczała, że broni Konstytucji przed łamaniem jej przez PiS, a teraz… sama wzywa rząd do łamania Konstytucji i wprowadzania bezprawnych, antynaukowych paszportów covidowych i segregacji sanitarnej! Miliony Polaków musimy bronić nie tylko przed rządem, ale też zamordystyczną opozycją z KO, Lewicy, PSL i Polski2050, która pragnie w Polsce drugiej Austrii czy Australii!

Prawda jest taka, że gdyby nie stanowczy opór społeczny, który w Sejmie reprezentuje #Konfederacja to koalicja covidowa już dawno podeptałaby nasze prawa konstytucyjne. Potwierdza to choćby wypowiedź posłanki KO i wiceminister finansów w rządzie PO-PSL, Izabeli Leszczyny, która wprost zachęca PiS do procedowania ustawy, według której bez paszportu covidowego obywatel nie dostanie się do galerii handlowej, restauracji, kina i wielu innych miejsc. Im wręcz marzy się Polska, w której miliony ludzi są odcięte od życia społecznego a ich podstawowe prawa obywatelskie są łamane.

Do tych wszystkich zamordystów mamy jedno, krótkie przesłanie: RĘCE PRECZ od praw obywatelskich Polaków!

Paszporty covidowe i segregacja sanitarna nie mają nic wspólnego z walką z Covidem, bo już doskonale wiadomo, że osoby zaszczepione również się zarażają i roznoszą wirusa. To nie ma sensu i potwierdzają to przykłady z kolejnych państw, które stosują to od dawna i notują rekordy zakażeń. Pamiętajmy, tylko jednoznaczny sprzeciw społeczny może powstrzymać to postępujące szaleństwo. Gwarantowane w Konstytucji wolności obywatelskie to nie przywilej, tylko PRAWO, którego nikt nie może na odebrać!
#StopSegregacjiSanitarnej