Jako #Konfederacja od początku stajemy naprzeciwko partii systemowych, które uwłaszczyły się na naszym państwie, robią z niego podatkowy kołchoz, żerują na pieniądzach obywateli i udają, że przeprowadzają jakieś zmiany. - Konfederacja

Jako #Konfederacja od początku stajemy naprzeciwko partii systemowych, które uwłaszczyły się na naszym państwie, robią z niego podatkowy kołchoz, żerują na pieniądzach obywateli i udają, że przeprowadzają jakieś zmiany. W rzeczywistości od lat wszystko dzieje się zgodnie z zasadą: “jak wiele musi się zmienić, żeby nie zmieniło się nic.” Brak jakichkolwiek systemowych reform, upadająca służba zdrowia, coraz większe zadłużenie, kolejne podwyżki podatków, niskie zarobki i wysokie opłaty…

Z drugiej strony jesteśmy my – propolska Konfederacja, jedyne ugrupowanie antysystemowe. Pragniemy doprowadzić do odważnych, zdecydowanych reform, które pozwolą Polakom godnie żyć, bogacić się i rozwijać w sprawiedliwym państwie.
Dlatego już dokładnie za tydzień, 4 LIPCA, na konwencji w Warszawie, zaprezentujemy PROGRAM #PolskaNaNowo! To będzie plan odbudowy Polski po lockdownie i odpowiedź na #NowyWał rządu! Wspólnie musimy doprowadzić do wyleczenia przewlekle chorego systemu!

✅ Koniecznie dołączcie do wydarzenia i zaproście znajomych: https://fb.me/e/1Cxv4NJMs

Chcesz zmieniać Polskę na lepsze? Dołącz do nas ? konfederacja.pl/kluby
POLSKA RACJA – KONFEDERACJA!??