Gdy w Lewicy dochodzi do rozłamu, kolejni politycy odchodzą i partia traci wszystkich senatorów, #Konfederacja ROŚNIE W SIŁĘ! - Konfederacja

W najnowszych badaniach notujemy dwucyfrowe wyniki i największe wzrosty poparcia ze wszystkich partii!

Gdy Lewica od początku gorąco popierała bezprawny lockdown i nielegalne zamykanie firm, my jako jedyne ugrupowanie w Sejmie od początku mówimy prawdę o fatalnej polityce lockdownów i bronimy polskiej gospodarki, ochrony zdrowia i edukacji, w które uderzono bezprawnymi restrykcjami.
Gdy zamordystyczna Lewica żąda kolejnych restrykcji, wprowadzenia systemowej segregacji, lockdownu dla niezaszczepionych oraz przymusu szczepień na Covid dla wszystkich, my jako jedyna partia sprzeciwiamy się haniebnej segregacji sanitarnej za pomocą paszportów covidowych, które łamią konstytucję i depczą podstawowe prawa obywatelskie oraz domagamy się zachowania dobrowolności szczepień na Covid.
Gdy socjalistyczna Lewica od początku kadencji Sejmu popiera podwyżki podatków rządu PiS i domaga się jeszcze więcej programów socjalnych, my jako jedyna partia mamy konkretną propozycję kompleksowej reformy gospodarczej w Polsce zawartej w programie #PolskaNaNowo, która opiera się na największej w historii obniżce podatków, uproszczeniu przepisów i wprowadzeniu wolności gospodarczej.

Wspierajcie naszą Konfederację, jesteśmy dla Was, zawsze w obronie POLSKI!