Aż 73% Polaków sprzeciwia się przyznawaniu azylu imigrantom z granicy polsko-białoruskiej! - Konfederacja

Polacy przekonują się na własnej skórze, że idea multikulturalizmu to utopia stworzona na potrzeby zastąpienia naszej kultury i cywilizacji inną. Masowa imigracja to więcej przestępstw, kradzieży, rozbojów, napaści, gwałtów. To fakty wykazywane w statystykach policyjnych i więziennych i nawet decyzja o ukrywaniu przez służby narodowości przestępców, co stało się regułą w UE, nie jest w stanie dłużej zakłamywać rzeczywistości. Polacy widzą, jak jest!

Polska potrzebuje odpowiedzialnej polityki migracyjnej, która powstrzyma masowy i niekontrolowany napływ imigrantów w nasze strony. Polska potrzebuje również skutecznej ochrony swoich granic oraz wdrożenia środków zapewniających bezpieczeństwo Polakom. Konfederacja przypomina o opracowanym przez siebie programie dotyczącym imigracji pod nazwą Pakiet Odpowiedzialnej Polityki Migracyjnej.