DZIĘKUJEMY! - Konfederacja

DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy Wam za to, że przez cały okres kampanii wyborczej byliście z nami. Wspieraliście nas w mediach społecznościowych. Braliście udział w spotkaniach z naszymi liderami. Pomagaliście w zbiórce podpisów, abyśmy mogli wziąć udział w tych wyborach. Czy też pomagaliście przy wieszaniu banerów naszych kandydatów, roznoszeniu ulotek i nakłanianiu innych by oddali głos na Konfederację.

I najważniejsze podziękowanie.

DZIĘKUJEMY, ŻE ODDALIŚCIE GŁOS NA KONFEDERACJĘ!

Jeszcze nie znamy oficjalnych wyników wyborów. Pełne wyniki poznamy być może w poniedziałek lub wtorek. Ale już dzisiaj możemy powiedzieć, że 4 lata obecności Konfederacji w Sejmie zostało przez wyborców nie tylko zauważone, ale również docenione. Docenione, dlatego ponownie setki tysięcy Polaków oddały głos na Konfederację. Dzięki temu – mamy nadzieję, że ostateczny wynik wyborczy to potwierdzi – wprowadzimy do Sejmy więcej posłów niż w kończącej się właśnie kadencji.

Jeszcze raz przypominamy to hasło, które chyba było najważniejsze w naszej kampanii: Idziemy wywrócić im ten stolik! Tak! Nie szliśmy do tych wyborów po to, aby wchodzić z nimi w jakieś koalicje. Ani z jednymi., ani z drugimi. Ani z PiS i Suwerenną Polską, ani Platformą, Lewicą, Polską2050 i PSL. Nie po to szliśmy do wyborów! Ale po to, żeby dokonać istotnych zmian w państwie na rzecz obywateli. Zmian których oni nie chcą lub boją się dokonać, bo im Berlin lub Bruksela nie pozwala!

Jeszcze raz dziękujemy za każdy głos oddany na Konfederację! I zabieramy się dalej do pracy, bo ten stolik sam się nie wywróci!

Komentarze (22)