Czekamy na oficjalne wyniki, by poznać skład drużyny do pracy w Sejmie - Konfederacja

Czekamy na oficjalne wyniki, by poznać skład drużyny do pracy w Sejmie

Krzysztof Bosak: Wstępne wyniki Konfederacji poniżej oczekiwań, ale przy wysokiej frekwencji wskazują, że pozyskaliśmy dziesiątki, a być może setki tysięcy nowych głosów.

Dziękuję wszystkim, którzy nam zaufali i wszystkim, którzy nam pomagali!

Teraz czekamy na oficjalne wyniki by poznać skład naszej drużyny do pracy w Sejmie. Niezależnie ilu posłów wprowadzimy to działamy w myśl długoterminowej strategii i wiemy, że mając najmłodszą bazę wyborczą jesteśmy partią przyszłości.

W Sejmie nadal będziemy merytoryczną opozycją, a już w 2024 roku ruszamy do wyborów samorządowych i europejskich, by wprowadzić dobrą reprezentację do rad, sejmików i do Parlamentu Europejskiego.

pozyskaliśmy dziesiątki, a być może setki tysięcy nowych głosów. Dziękuję wszystkim, którzy nam zaufali i wszystkim, którzy nam pomagali! Teraz czekamy na oficjalne wyniki by poznać skład naszej drużyny do pracy w Sejmie

Pamiętajcie, że polityka to nigdy nie jest marsz od sukcesu do jeszcze większego sukcesu, ale falowanie, przetrwanie trudnych chwil i w ich trakcie szykowanie się na nadchodzące sukcesy, które dają szansę na realizację programu!