Wicemarszałek Sejmu, Krzysztof Bosak stawia sprawę jasno: „Potrzebujemy komisji śledczej do wyjaśnienia afery szpitalnej KO. Dziś stawiane są pytania już nie tylko o oszustwa na grube miliony, ale o śmierć pacjentów.”
Polityczny układ stworzony w Warszawie przez Trzaskowskiego pod patronatem Donalda Tuska nie może zostać zamieciony pod dywan w upolitycznionej prokuraturze. Ta afera wymaga szczegółowego i publicznego wyjaśnienia. Polacy mają prawo wiedzieć, co działo się w szpitalach i kto za to odpowiada. Podajcie dalej ten post, jeśli też domagacie się komisji śledczej!
Komentarze (1)