Wielki Finał trasy Bosak i Mentzen! Dzisiaj w Warszawie! - Konfederacja

Wielki Finał trasy Bosak i Mentzen! Dzisiaj w Warszawie!

Już dzisiaj, w sobotę o godz. 19.00 w Warszawie WIELKI FINAŁ trasy Bosak & Mentzen NA ŻYWO! Miejsce Finału? Butelkownia na Pradze.

To będzie wyjątkowe wydarzenie. Spodziewajcie się prawdziwego SHOW duetu Krzysztof Bosak – Sławomir Mentzen! Ale nie tylko – będą jeszcze Anna BryłkaJakub Banaś Ewa Zajączkowska!

WARSZAWA, sobota godz. 19.00, Butelkownia na Pradze
Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i zaproście znajomych: https://www.facebook.com/events/178666975220866/

A tak było w piątek Lublinie, czyli w przedostatni dzień trasy Bosak i Mentzen NA ŻYWO! Tłum ludzi. Pomimo, że wszędzie wokół było chłodno to na spotkaniu z liderami Konfederacji było GORĄCO!

A już za tydzień PIĄTKA Z MENTZENEM. Seria spotkań ze Sławomirem Mentzenem, który w dwa dni chce odwiedzić całą… Polskę! Wejdź w poniższy artykuł, aby sprawdzić gdzie w czwartek i piątek będziesz mógł spotkać się z Mentzenem i przybić mu piątkę.