Ten Marsz powinien być głosem sprzeciwu wobec zakusów eurokratów! - Konfederacja

Ten Marsz powinien być głosem sprzeciwu wobec zakusów eurokratów!

Przed nami najważniejsze wydarzenie patriotyczne roku – Marsz Niepodległości!

Witold Tumanowicz, poseł na Sejm, członek Zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości:
Już w najbliższą sobotę spod ronda Romana Dmowskiego w Warszawie o godz. 14:00 wyruszy największa cykliczna manifestacja patriotyczna w Polsce, a w zasadzie to i w całej Europie!

Marsz Niepodległości od samego początku tworzą środowiska narodowe, których część współtworzy Konfederację. Każdego roku marsz gromadzi ponad 100 tys. polskich patriotów, również ze środowisk wolnościowych, którzy zawsze zaznaczają swoją obecność na tej imprezie. Nie da się ukryć, że Marsz Niepodległości jest jednym z fundamentów, na którym w 2019 roku powstała Konfederacja. To wielki sukces tego projektu!

Tegoroczny marsz tradycyjnie przejdzie ulicami Warszawy w stronę Stadionu Narodowego. W tym dniu pokażemy swoje przywiązanie do Polski, jej niepodległości i suwerenności. Myślę, że w świetle ostatnich propozycji eurofederastów dążących do likwidacji państw narodowych, ten marsz powinien być szczególnym głosem sprzeciwu naszego narodu wobec zakusów eurokratów.

Miałem przyjemność być prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości w latach 2011-2015. To były początki, wtedy dopiero organizowaliśmy Straż Marszu oraz rozwijaliśmy możliwości organizacyjne tak, aby jak najbardziej godnie i bezpiecznie (co pod rządami Platformy nie było łatwe) przeprowadzić 150 tys. osób ulicami stolicy. Po tym doświadczeniu doskonale zdaję sobie sprawę jak wiele środków potrzeba do organizacji takiego wydarzenia.

Dlatego garść informacji na temat możliwych metod wsparcia Marszu. Pomóc w organizacji można poprzez zakup gadżetów takich jak kubki i koszulki czy też przez bezpośrednią wpłatę.  Powstała nawet specjalna grupa z licytacjami, gdzie wczoraj ktoś wylicytował na przykład… obiad z Krzysztofem Bosakiem!

Dlatego gorąco zachęcam do odwiedzenia poniższych stron i rozpatrzenia wsparcia dla inicjatywy Marszu Niepodległości:

ZRZUTKA internetowa: http://zrzutka.pl/z/marszniepodleglosci2023

SKLEP internetowy: https://sklepmn.pl

Grupa licytacyjna: https://www.facebook.com/groups/mnlicytacje

Oczywiście pomóc można także w inny sposób – wolontariatem. Organizatorzy Marszu poszukują ludzi do Straży Marszu Niepodległości, informacji, a także medyków oraz osób kwestujących. No i najważniejsze, aby być! Dlatego poniżej  także lista wyjazdów organizowanych z całego kraju.

Zapisy na WOLONTARIAT: https://marszniepodleglosci.pl/dolacz

Zapisy na lokalne WYJAZDY: https://marszniepodleglosci.pl/wyjazdy

Skomentuj