Pierdyliardy znowu poleciały z nieba! „Kto nie był niech żałuje”  - Konfederacja

Pierdyliardy znowu poleciały z nieba! „Kto nie był niech żałuje”

Spotkanie Bosak i Mentzen NA ŻYWO w Szczecinie zgromadziło pełną halę. Było głośno, był ogień, a pierdyliardy znowu poleciały z nieba.

Tak gorąco jak w Szczecinie, nie było chyba jeszcze na żadnym spotkaniu w trakcie trasy Bosak&Mentzen NA ŻYWO! – stwierdził Sławomir Mentzen.

Podobnie uważa drugi główny bohater wydarzenia Krzysztof Bosak. “Za nami fantastyczne spotkanie w Szczecinie! To był bardzo udany przystanek na trasie Bosak&Mentzen NA ŻYWO. Kto nie był niech żałuje”

A już w sobotę, 23 września w katowickim Spodku Wielka Konwencja Konfederacji. Tego już nie można przegapić. Zarejestruj się na wydarzenie na stronie KonwencjaKonfederacji.pl