Nie ma naszej zgody na promocję nieodwracalnego okaleczania dzieci i młodzieży! - Konfederacja

Nie ma naszej zgody na promocję nieodwracalnego okaleczania dzieci i młodzieży!

Konferencja prasowa z udziałem Anny Bryłki (jedynka na liście Konfederacji w Wielkopolsce w wyborach do PE) i Jacka Wilka (jedynka w Łodzi), 27 maja 2024 r.

Anna Bryłka:
– Na antenie stacji TVP Poznań pojawi się specjalne wydanie Rozmowy Dnia poświęcone społeczności LGBT, prowadzone przez grupę Stonewall. Grupa Stonewall znana jest ze szkodliwych postulatów ideologii LGBT, czyli między innymi wprowadzenia równości małżeńskiej dla związków homoseksualnych, prawa adopcji dla związków homoseksualnych, czy prostą drogę do zmiany płci, gdzie już wiemy po doświadczeniach państw Europy Zachodniej, że w tych krajach, w których młodzi ludzie poddali się tranzycji, będąc niepełnoletnimi, po czasie żałują tej decyzji – a to są decyzje, które są po prostu nie do odwrócenia.

Nie ma naszej zgody na promocję nieodwracalnego okaleczania dzieci i młodzieży. Grupa Stonewall po prostu chce wykorzystać antenę TVP w Poznaniu do promocji różnego rodzaju “drag queen” oraz innych, niestety, facetów przebierających się za kobiety, a także szkodliwych, lewicowych postulatów. Konfederacja sprzeciwia się temu, żeby właśnie po telewizji publicznej, w mediach publicznych, takie postulaty były promowane za publiczne pieniądze.

Mamy dwie płcie: mamy kobiety, mamy mężczyzn i to jest nauka, to jest biologia i nikt tego nie zmieni!

My jako Konfederacja będziemy bronić tradycyjnych wartości: prawdy, rodziny, prawa naturalnego. Będziemy bronić dzieci przed okaleczaniem, zapewniając pomoc psychiatrów, a nie ideologów.