Zatrzymać plany Światowej Organizacji Zdrowia! - Konfederacja

Zatrzymać plany Światowej Organizacji Zdrowia!

Polko i Polaku, PODAJ DALEJ! Nadchodzi ogromne zagrożenie i należy NATYCHMIAST ZATRZYMAĆ POPRAWKI “Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych”, które proponuje skompromitowana WHO (Światowa Organizacja Zdrowia). Jeśli zmiany wejdą w życie, dyrektor generalny WHO (który był jedną z trzech osób kontrolujących etiopskie służby oskarżone o zbrodnie, tortury i porwania) już wkrótce będzie mógł niemal JEDNOOSOBOWO podejmować kluczowe decyzje dotyczące zdrowia i życia Polaków.

Sprzedajne media głównego nurtu milczą, a przecież w codziennym zabieganiu nie każdy Polak zorientuje się, że…
 ponad 80% budżetu WHO pochodzi od darczyńców publicznych i prywatnych (wśród których większość stanowią firmy farmaceutyczne!),
• WHO brała udział (we współpracy z mediami) w rozdmuchiwaniu niejednej pandemii o zasięgu międzynarodowym, takich jak ospa wietrzna,
• WHO wyraźnie marginalizuje naturalne metody leczenia, z których big pharma nie może czerpać zysków,
 WHO była oskarżona o przestępstwa, w tym eksperymenty na ludziach w Afryce i Indiach (!),
• urzędnicy WHO mają immunitety (pomimo, że nie są wybierani w demokratycznych wyborach przez obywateli), które urzędnikom… dają niemal bezkarność.
• negocjacje dotyczące “Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych” są prowadzone niemal w tajemnicy, a jeden z zapisów stanowi, że WHO będzie miało możliwość wprowadzenie cenzury w internecie i kontrolowania treści, które WHO… uzna za niewłaściwe. Co za absurd.

PS. Czas się obudzić. Jako poseł Konfederacji walczę całym sobą.