Wyjątkowy #DzieńDziecka w #StrefaUśmiechu Grzegorza Brauna z gościnnym udziałem Krzysztof Bosak i Kariny Bosak oraz Artur E. - Konfederacja

Wyjątkowy #DzieńDziecka w #StrefaUśmiechu Grzegorza Brauna z gościnnym udziałem Krzysztof Bosak i Kariny Bosak oraz Artur E.

Wyjątkowy #DzieńDziecka w #StrefaUśmiechu Grzegorza Brauna z gościnnym udziałem Krzysztof Bosak i Kariny Bosak oraz Artur E.

Wyjątkowy #DzieńDziecka w #StrefaUśmiechu Grzegorza Brauna z gościnnym udziałem Krzysztof Bosak i Kariny Bosak oraz Artur E. Dziambor, który ukrywał się pod przebraniem… Scooby-Doo 🙂 Ten coming out wzbudził wyjątkowo wiele radości wśród dzieci 🙂 Poza maskotką-niespodzianką były też gry i zabawy na powietrzu, wata cukrowa, bańki mydlane a nawet gra w koszykówkę z posłem Dziamborem i Michał Nieznański oraz wiele innych atrakcji. Atmosfera? Wyborna! Uśmiech na twarzach dzieci i radość rodziców to największa nagroda 🙂 Niech żyje NORMALNOŚĆ, #NigdyWięcejLockdownu!

Wybory prezydenckie w Rzeszowie już 13 czerwca, wspierajcie kampanię Grzegorz Braun i udostępniajcie! Pomóżcie nam promować ideę państwa bez lockdownów, wolnego od paszportów covidowych i haniebnej segregacji sanitarnej, państwa wolności gospodarczej i ochrony tradycyjnych wartości. Potrzebny jest nowy impuls w walce o wolną Polskę! Wspierajcie kampanię Grzegorz Braun 2021, wszystkie szczegóły tutaj: grzegorzbraun2021.pl
#PrezydentBraun #Braun2021 #Rzeszów

Skomentuj