Wszystkie czarne scenariusze się sprawdziły. - Konfederacja

Wszystkie czarne scenariusze się sprawdziły.

Wszystkie czarne scenariusze się sprawdziły.

Wszystkie czarne scenariusze się sprawdziły.
Rząd ostatecznie wystąpił dziś przeciwko obywatelom!
Rozporządzeniem, bez podstawy prawnej, znów przywracają nielegalny lockdown oraz ogłaszają niekonstytucyjny obowiązek weryfikowania szczepień na Covid-19 w pracy i miejscach publicznych!

Od 15 grudnia:
❌ Kolejne nielegalne zaostrzenie limitów (do 30%) w restauracjach, barach, hotelach, kinach, teatrach, kościołach oraz transporcie publicznym (tutaj do 75%). Ma to obowiązywać tylko niezaszczepionych co jest bezprawne, niekonstytucyjne!
❌ Kluby i dyskoteki bezprawnie zamknięte z wyjątkiem Sylwestra
❌ Paszporty covidowe i segregacja sanitarna w pracy i miejscach publicznych, co jest całkowitym pogwałceniem Konstytucji RP
❌ Obowiązkowe testy dla współdomowników osób chorych na Covid (bez względu na paszport covidowy)
Od 20 grudnia:
❌ Nauka zdalna w szkołach podstawowych i średnich, mimo iż minister Niedzielski oraz premier Morawiecki wielokrotnie obiecywali, że nie skrzywdzą więcej dzieci i młodzieży i nie będą zamykać szkół, wysyłając ich na naukę zdalną.

Od 1 marca
❌ Niekonstytucyjny przymus szczepień na na Covid-19 na razie dla medyków, mundurowych i nauczycieli, a potem być może dla wszystkich. Tak okłamano Polaków, którym premier dawał słowo, że szczepienia na Covid będą dobrowolne.

Obiecywali przywrócenie normalności, dostajemy nową (nie)normalność i deptanie całego porządku prawnego i konstytucyjnych praw obywatelskich.

2020 rok: Bezprawie rządu
2021 rok: Bezprawie rządu do potęgi.

Opozycja i główne media, szczujące na miliony Polaków, przyklaskują i chcą więcej.
Totalny upadek państwa prawa.

Już szykujemy protesty, będziemy robić co w naszej mocy, zarówno w Sejmie, jak i poza nim, by powstrzymać to szaleństwo!
#StopLockdown #StopSegregacjiSanitarnej

Skomentuj