Uwierzyli, że pierdyliardy to prawdziwe pieniądze - Konfederacja

Uwierzyli, że pierdyliardy to prawdziwe pieniądze

Sławomir Mentzen: Oni serio myślą, że rozrzucanie pierdyliardów to rozdawnictwo. Lepiej wprowadzać 800+, 300+, 13 i 14 emeryturę, babciowe i szwagrowe. To nie jest rozdawnictwo. Pierdyliardy to rozdawnictwo

Cytaty dnia, zapraszamy!

Tomasz Lis: “Mentzen z rym rozrzuceniem pieniędzy jest już wybitnie arogancki i bezczelny. Ciekawe czy wyborcy Konfederacji to rzeczywiście, jak mówił Korwin Mikke, idioci.”

Roman Giertych: “Partia która walczy z rozdawnictwem pieniędzy rozrzucając je ze sceny swoim wyborcom, to nowa jakość w polskiej polityce!
Dawniej hrabiostwo rozrzucało monety z kufra swoim wieśniakom, aby się im przejazd jaśniepaństwa dobrze kojarzył. Brawo panie Mentzen!”

Karolina Hytrek-Prosiecka: “Rzucanie banknotami to jednak jest mentalna bieda i bardzo nowobogackie myślenie. Ja rozumiem, że może na tiktoku to przemawia, ale nie tak powinno się budować kraj i postawy młodych ludzi.”