UWAGA, już dziś ważne, jednodniowe posiedzenie Sejmu! - Konfederacja

UWAGA, już dziś ważne, jednodniowe posiedzenie Sejmu!

UWAGA, już dziś ważne, jednodniowe posiedzenie Sejmu! Rząd ma przedstawić informację ws. wydanego przez TSUE, na wniosek Czechów, postanowienia o natychmiastowym wstrzymaniu wydobycia węgla w kopalni Turów, ponadto dojdzie do debaty na temat Nord Stream 2 i wezwania rządu Niemiec, by wstrzymał jego budowę, a także do głosowania ws. wyboru nowego Rzecznika Praw Obywatelskich!
Koniecznie śledźcie nasze profile, już o godz. 12:00 nasza konferencja prasowa w Sejmie! #Konfederacja

AKTUALIZACJA: Informacja rządu ws. kopalni Turów została odwołana, ze względu na zapowiedziane negocjacje z Czechami.
Natomiast jutro od godz. 9:00 stacjonarne i zarazem niejawne posiedzenie Sejmu ws. bezpieczeństwa cyfrowego!