Tak Platforma "obniżała" podatki - Konfederacja

Tak Platforma “obniżała” podatki

Tak Platforma “obniżała” podatki

Ta dwuzłotówka to jeden z symboli rządów Donalda Tuska, który obrazuje jego stosunek do Polaków. O tyle podniósł kwotę wolną od podatku. Z 3089 złotych, do 3091 złotych. Ten sam człowiek wraz z innymi wieloletnimi politykami PO obiecują, że teraz to już naprawdę obniżą podatki i podniosą kwotę wolną. Jednocześnie obiecują, że zachowają całe PiS-owskie rozdawnictwo, które napompowało inflację. To jest kpina z ludzi.

Dlatego nie dajcie się nabrać na obietnice patologicznych kłamców, bo warte są one tyle, co słynny program obniżek podatków “3×15”, które Platforma Tuska obiecywała w kampanii 2015 r. i którego – jak się wówczas okazało – nigdy nawet nie zamierzała wprowadzić.

Wspierajcie Konfederacja w walce o prawdziwą reformę systemu z korzyścią dla wszystkich Polaków, jakiej jeszcze nigdy nie było! Sławomir Mentzen już przedstawił pierwsze ustawy obniżające i upraszczające podatki, które doprowadzą do największej w historii obniżki danin i wzrostu zarobków. Czas na kwotę wolną jako 12-krotność pensji minimalnej, zniesienie drugiego progu podatkowego, dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, czy likwidację podatku od oszczędności. A to dopiero początek!
#TakChcemyŻyć!

Skomentuj