Strefa wykluczenia aut spalinowych uchylona przez sąd! - Konfederacja

Strefa wykluczenia aut spalinowych uchylona przez sąd!

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie UNIEWAŻNIŁ uchwałę Rady Miasta Krakowa ws. wprowadzenia strefy wykluczenia aut spalinowych!

Teraz czas na Warszawę! Przypomnijmy, że mimo protestów Rafał Trzaskowski i radni KO doprowadzili do tego, że już od lipca 2024r. do ogromnej części Warszawy nie wjadą starsze auta na benzynę i diesel, a w kolejnych latach zakaz będzie obejmował coraz młodsze auta!

To uderzenie w podstawowe prawa obywatelskie! To pomysł ideologiczny, którego konsekwencją będzie wykluczenie biedniejszej części społeczeństwa z możliwości poruszania się samochodem po określonych obszarach miast. Uprzywilejowani zostaną za to ci, których stać na nowsze i droższe samochody.

A to wszystko przez ustawę, którą PiS i Suwerenna Polska uchwalili (ręka w rękę z KO, Lewicą, PSL i Polską2050) w 2021 roku! A teraz próbują odwrócić od siebie uwagę i udają wielce oburzonych na działanie Trzaskowskiego i środowiska KO… Wówczas tylko Konfederacja była przeciwko i tylko my stajemy w obronie Polaków przed ekoszaleństwem!