Służby będą mogły przeszukać Twoje mieszkanie bez Twojej wiedzy! - Konfederacja

Służby będą mogły przeszukać Twoje mieszkanie bez Twojej wiedzy!

Rząd Tuska przygotowuje przepisy, które pozwolą służbom na przeszukiwanie naszych mieszkań i samochodów bez naszej wiedzy!
Konfederacja nigdy nie poprze takich zmian!

W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji trwają prace nad nowymi przepisami, które dadzą możliwość przeszukania domu, czy samochodu nawet bez wiedzy i obecności właściciela. Co więcej, służby będą mogły do mieszkania wejść siłą. W pewnych przypadkach na takie działanie ma wystarczyć jedynie zgoda prokuratora!

Jak widać uśmiechniętej Polsce Tuska nikt nie może spać spokojnie. W miarę trwania tego rządu dowiadujemy się o kolejnych pomysłach, które ograniczają wolności obywatelskie. Przy obecnym kierownictwie służb i prokuratury nie można spodziewać się niczego dobrego, a nadawanie służbom tego typu kolejnych uprawnień tylko przyczyni się do ich nadużywania przeciw zwykłym obywatelom!