Siekierski i Kołodziejczak do dymisji - Konfederacja

Siekierski i Kołodziejczak do dymisji

Mamy masowe protesty rolników w całej Polsce, strajki na granicy polsko-ukraińskiej przeciwko zalewaniu naszego kraju fatalnej jakości produktami z Ukrainy, a tymczasem nasze Ministerstwo Rolnictwa zamiast bronić polskiej wsi, to pozwala na dalsze niszczenie rolnictwa!

Poza pustymi deklaracjami wiceministra Kołodziejczaka i wizytach na protestach nie zrobiło nic! Przez ponad 2 miesiące nie ma żadnych zmian pomagającym rolnikom!

A zaniedbań jest wiele,
– brak należytej kontroli importowanych towarów;
– brak wsparcia rolników w walce z nieuczciwą konkurencją z Ukrainy;
– brak również kontroli tego co trafia na polskie stoły, do sklepów, a jest wytwarzane z produktów rolnych z Ukrainy.
– brak również reakcji na zamordystyczną politykę klimatyczną UE która ma zrujnować polskie rolnictwo.

Nie godzimy się na takie traktowanie Konfederacji na takie traktowanie polskich rolników, dlatego domagamy się dymisji Siekierskiego, Kołodziejczaka i całego kierownictwa Ministerstwa Rolnictwa!