Rząd ostatecznie wystąpił przeciwko obywatelom. - Konfederacja

Rząd ostatecznie wystąpił przeciwko obywatelom.

Rząd ostatecznie wystąpił przeciwko obywatelom.

Rząd ostatecznie wystąpił przeciwko obywatelom. Rozporządzeniem, bez podstawy prawnej, znów przywracają nielegalne obostrzenia, ogłaszają przymus szczepień na Covid-19, a do tego zapowiadają na najbliższym posiedzeniu Sejmu 14 grudnia ustawę wprowadzającą masowe testy oraz paszporty covidowe w pracy i miejscach publicznych! To wszystko może zostać uchwalone na najbliższej sesji parlamentu!
Dlatego już we wtorek, 14 grudnia, PROTEST po Sejmem RP przeciwko bezprawnym obostrzeniom, niekonstytucyjnym paszportom covidowym i segregacji sanitarnej oraz przymusowi szczepień na Covid❗

Rząd razem z KO, Lewicą, PSL i Polską 2050 chce wprowadzić zamordyzm covidowy, żeby w Polsce było jak w Austrii czy Niemczech. To wszystko jest jednym wielkim podeptaniem praw konstytucyjnych!
NIE MOŻEMY NA TO POZWOLIĆ!
Potrzebna jest ogromna mobilizacja społeczna i zjednoczenie ponad wszelkimi podziałami! Tu chodzi o podstawowe prawa obywatelskie, które władza chce odebrać milionom osób!

W wielu państwach na świecie trwają masowe protesty przeciwko obostrzeniom, segregacji sanitarnej i przymuszaniu do szczepień, w Polsce też musimy bronić praw obywatelskich! Koniecznie dołącz do protestu i bądź 14 grudnia pod Sejmem: https://www.facebook.com/events/879685966045288

#StopSegregacjiSanitarnej
#StopLockdown

Skomentuj