Rolnicy z Europy wspierają protesty polskich rolników - Konfederacja

Rolnicy z Europy wspierają protesty polskich rolników

Nadchodzi wielkie wsparcie dla protestu rolników w Polsce ze strony rolników z innych państw!

Rolnicy z Europy chcą pokazać siłę sprzeciwu wobec antygospodarczej polityce klimatycznej UE i zalewaniu Polski produktami rolno-spożywczymi z Ukrainy! A my, jako Konfederacji, wspieramy ich z całą mocą!

Władza w Polsce w pierwszej kolejności ma dbać o interes Polaków i polskich gospodarzy, a nie zagranicznych agroholdingów pod przykrywką ,,empatii wobec napadniętych sąsiadów”.

Nie ma naszej zgody na traktowanie polskiego rolnictwa jako opcję przez władze w Polsce i w UE. Użyjemy wszelkich dostępnych narzędzi, by wymusić na rządzących działania na rzecz zapewnienia Polakom bezpieczeństwa żywnościowego, a rolnikom spokojnej pracy na równych zasadach w sprawiedliwych warunkach.

Konfederacja stoi u boku polskich rolników, wspierając ich postulaty i domagając się uczciwych rozwiązań! Dbajmy o polskie rolnictwo, polską żywność i dobro konsumentów!