Rekordowe zaufanie dla wicemarszałka Bosaka! - Konfederacja

Rekordowe zaufanie dla wicemarszałka Bosaka!

Krzysztof Bosak poprawia swój wynik sprzed miesiąca i notuje największy wzrost zaufania jaki kiedykolwiek osiągnął polityk Konfederacji w takim badaniu. Ciężka, merytoryczna praca naszego wicemarszałka Sejmu i całego ugrupowania przynosi efekty!

Od początku nowej kadencji Sejmu dokładnie patrzymy nowej władzy na ręce, rzeczowo punktujemy ich negatywne działania (lobbingowa ustawa wiatrakowa, zgoda na pakt migracyjny UE, rekordowy deficyt budżetowy, podniesienie opłaty paliwowej, bezprawne działania) i nagłaśniamy łamanie obietnic wyborczych, jak wycofanie się z dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, czy kwoty wolnej od podatku 60 tys. zł. Do tego jako jedyne ugrupowanie chcemy zakończyć chaos prawny w Polsce, dlatego zaproponowaliśmy reset konstytucyjny, czyli poprawki do Konstytucji RP, które pozwolą na nowo wybrać najważniejsze organy sądownictwa i skończyć z wojną polsko-polską. Działamy, nie zatrzymujemy się! Dobro Polaków jest dla nas najważniejsze!