Przesłanie na nowy rok - prościej się nie da! - Konfederacja

Przesłanie na nowy rok – prościej się nie da!

Już pierwsze tygodnie nowego rządu pokazują jak niewiele różni poprzednią władzę od obecnej – PiS łamał prawo i zawłaszczał kolejne instytucje państwa, w tym TVP, a teraz takimi samymi metodami działa rząd Tuska. PiS doprowadził do gigantycznego deficytu budżetowego, a rząd Tuska jeszcze ten deficyt przebił. Premier Morawiecki w ostatnim roku wydał na Kancelarię Premiera 1,5 mld zł, teraz premier Tusk wyda 2 mld zł. PiS ulegał Brukseli i godził się na kolejne szkodliwe dla Polski rozwiązania, jak Fit for 55, a teraz rząd Tuska godzi się na pakt migracyjny UE, na zasadzie: albo przyjmujesz imigrantów, albo płacisz kary. PiS podnosił podatki na paliwo, a jedną z pierwszych decyzji rządu Tuska jest podniesienie opłaty paliwowej.

Jak wiele musi się zmienić, żeby nie zmieniło się nic…

Dlatego odrzucamy wszystkie partie systemowe! Wspólnie musimy rosnąć w siłę, by zatrzymać to szaleństwo i doprowadzić prawdziwych reform systemowych w Polsce a nie dalszego pudrowania tego antyobwatelskiego ustroju. Musimy skończyć z traktowaniem państwa jak prywatnego folwarku i żerowaniem na pieniądzach obywateli. Jesteśmy gotowi na niezwykle ciężką pracę, której owoce na pewno przyjdą. Wspierajcie nas, to nasz wspólny, wielki cel