Powiedzieć, że to hipokryzja to nic nie powiedzieć - Konfederacja

Powiedzieć, że to hipokryzja to nic nie powiedzieć

Powiedzieć, że to hipokryzja to nic nie powiedzieć

Przez 8 lat opowiadali jaką to są “demokratyczną opozycją” i krzyczeli jak PiS niszczy parlamentaryzm, depcze prawa opozycji i ma głos wielu Polaków, którzy na nią głosowali, za nic. Co robią zaraz po wyborach? Mimo posiadania klubu poselskiego chcą nas pozbawić wicemarszałka Sejmu, by 1,5 miliona naszych wyborców nie miało swojego reprezentanta w Prezydium Sejmu!

Powiedzieć, że to hipokryzja to nic nie powiedzieć. To całkowity brak szacunku przede wszystkim do ludzi, którzy zdecydowali się na nas zagłosować, bo chcą byśmy ich reprezentowali, bronili ich praw i walczyli o program, z którym szliśmy do wyborów. Jeśli myślą, że upodabniając się do PiS i wykręcając takie numery jakoś nam zaszkodzą, to się mylą – zaszkodzą tylko sobie, pokazując, że ich słowa i zapewnienia są nic nie warte.

Miał być dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, miała być kwota wolna 60 tys. zł, miało być uszanowanie głosu opozycji i wyborców. Wygląda na to, że nie będzie nic, poza upodobnieniem się do rządów PiS i stosowaniem ich żenujących metod zwalczania opozycji. To będzie prawdziwe “sprawdzam”, już w najbliższy poniedziałek na posiedzeniu Sejmu.

Komentarze (1)