Ponad 77% Polaków popiera protesty rolników - Konfederacja

Ponad 77% Polaków popiera protesty rolników

Ponad 77% Polaków popiera protesty rolników przeciwko chorej polityce klimatycznej UE i zalewaniu Polski produktami rolno-spożywczymi z Ukrainy!

Władza w Polsce w pierwszej kolejności ma dbać o interes Polaków i polskich gospodarzy, a nie zagranicznych agroholdingów pod przykrywką ,,empatii wobec napadniętych sąsiadów”.

Nie ma naszej zgody na akceptowanie chorej, samobójczej polityki klimatycznej forsowanej przez eurokratów, która doprowadzi całą naszą gospodarkę do katastrofy.

Użyjemy wszelkich dostępnych narzędzi, by wymusić na rządzących działania na rzecz zapewnienia Polakom bezpieczeństwa żywnościowego, a rolnikom spokojnej pracy na równych zasadach w sprawiedliwych warunkach.

Konfederacja stoi u boku polskich rolników, wspierając ich postulaty i domagając się uczciwych rozwiązań! Dbajmy o polskie rolnictwo, polską żywność i dobro konsumentów!