Podali ludziom wadliwe szczepionki. I nic z tym nie robią! - Konfederacja

Podali ludziom wadliwe szczepionki. I nic z tym nie robią!

“Ta akcja powinna być prowadzona przez wszystkie instytucje związane z ochroną zdrowia. Tymczasem robi ją… partia polityczna.” – tak jeden z portali pisze o nagłaśnianiu przez nas ogromnego skandalu rządzących: kontrola NIK wykazała, że pacjentom została wydana cała seria szczepionek COVID-19 mogących spowodować chorobę!

Rządzący w sposób w pełni świadomy podali ludziom szczepionki, które mogły uderzyć w ich zdrowie i życie. To nie są teorie spiskowe, to nie są plotki. To wynik śledztwa Najwyższej Izby Kontroli!

Konfederacja JAKO JEDYNA nagłaśnia temat, który powoli zauważają niektóre media, choć TVP, czy TVN dalej zamilczają tę aferę – dlaczego? Bo zarówno PiS, jak i KO, Lewica, PSL i Polska2050 głosowały za niekonstytucyjną ustawą covidową, bezprawnym lockdownem i przymuszali Polaków do szczepienia się na – jak widać – również wadliwymi preparatami. Wszyscy byli za szantażem i segregacją sanitarną!

Tutaj chodzi o zdrowie i życie kilkuset tysięcy Polaków! Dołącz do naszej akcji https://niezapomnimywam.pl/?smid=22002 i wyślij pilny apel do liderów politycznych, którzy poparli reżim pandemiczny i przyczynili się m.in. do wydania pacjentom 117 tysięcy (!) wadliwych szczepionek. Szczepionek, które zagrażały życiu i zdrowiu! Ludzie, którzy za czymś takim głosowali, powinni zniknąć z polityki.

!!! Nie pozwólmy zamieść tej sprawy pod dywan. Podajcie dalej tę informację swojej rodzinie i znajomym !!!