Pfizer oficjalnie przyznał, że ich preparaty na C-19 zwiększają ryzyko chorób serca! - Konfederacja

Pfizer oficjalnie przyznał, że ich preparaty na C-19 zwiększają ryzyko chorób serca!

Pfizer oficjalnie przyznał, że ich preparaty na C-19 zwiększają ryzyko chorób serca!

Na obrazku widzicie dwóch ludzi, obecnego jeszcze premiera i byłego już ministra zdrowia, którzy przede wszystkim odpowiadają za fatalną politykę pandemiczną. Rządzący nie tylko zamówili 132 miliony dawek tych preparatów za ponad 8 miliardów złotych, ale również pozwolili na podanie Polakom 118 tys. dawek wadliwych preparatów Janssen, choć wiedzieli od Europejskiej Agencji Leków, że są one wadliwe i zagrażają zdrowiu.

Ci ludzie – Morawiecki, Niedzielski i inni – muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności za swoje działania (w tym również bezprawny lockdown, niszczenie gospodarki i wszelkie afery) i będziemy się tego domagać od pierwszego posiedzenia Sejmu nowej kadencji!

Cytujemy ze strony Pfizer: “Zatwierdzone lub dopuszczone do obrotu szczepionki mRNA przeciwko COVID-19 wykazują zwiększone ryzyko zapalenia mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego) i zapalenia osierdzia (zapalenie wyściółki na zewnątrz serca), szczególnie w ciągu pierwszego tygodnia po szczepieniu. W przypadku szczepionki COMIRNATY obserwowane ryzyko jest najwyższe u chłopców w wieku od 12 do 17 lat. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z poniższych objawów po otrzymaniu szczepionki, szczególnie w ciągu 2 tygodni po otrzymaniu dawki szczepionki, należy natychmiast zgłosić się do lekarza:
– ból w klatce piersiowej
– duszność
– uczucie szybkiego bicia, trzepotania lub łomotania serca.”

Skomentuj