Oni wszyscy powinni usłyszeć: WON! - Konfederacja

Oni wszyscy powinni usłyszeć: WON!

Podsumujmy: Jeszcze 3 lata temu Jarosław Kaczyński popierał Europejski Zielony Ład, PiS-owski komisarz ds. rolnictwa w UE, Janusz Wojciechowski, nagrywał nawet spoty wychwalające te szkodliwe głupoty, a premier Morawiecki zgodził się nie tylko na Zielony Ład, ale również Fit for 55, co prowadzi do wykluczenia aut spalinowych i podnosi opłaty za prąd, ciepło, auta, czy podróże samolotem. Zaś europosłowie KO, Lewicy, PSL i Trzeciej Drogi poparli to w samym Parlamencie Europejskim, nie sprzeciwiając się nawet chorej dyrektywie budynkowej EPBD, czyli przymusowym remontom klimatycznym budynków, które doprowadzą do katastrofy budżety domowe milionów Polaków.

Wystarczy?

Wszyscy odpowiedzialni za wdrażanie w Polsce Zielonego Ładu, Fit for 55, dyrektywy budynkowej i innych klimatycznych wariactw muszą w wyborach 9 czerwca usłyszeć w wyborach WON! Podajcie dalej i głosujcie na Konfederację!