Okłamują wyborców i wycofują się ze swoich obietnic - Konfederacja

Okłamują wyborców i wycofują się ze swoich obietnic

Okłamują wyborców i wycofują się z dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, wymigują się od obietnicy kwoty wolnej 60 tysięcy zł, bo po wyborach nagle zauważyli dziurę budżetową Morawieckiego, do której przyłożyli rękę, głosując za całym PiS-owskim rozdawnictwem. Ale za to zlikwidują Instytut Pamięci Narodowej, Centralne Biuro Antykorupcyjne i prawo weta dla Polski w UE, co pozbawi nas resztek suwerenności i sprowadzi nas do roli nic nie znaczącego landu.

Nie trafiliśmy z deszczu pod rynnę, tylko z ulewy pod wodospad. Ale nie damy im wytchnąć nawet przez moment. Będziemy najbardziej merytoryczną opozycją, jaką widział polski Sejm, będziemy punktować KAŻDE ich kłamstwo i działanie na szkodę obywateli, będziemy składać konkretne projekty ustaw. Konfederacja zawsze w obronie WOLNOŚCI i NIEPODLEGŁOŚCI!