Nie chcesz fatalnej jakości produktów rolnych z Ukrainy i trucia Polaków? Wspieraj Konfederację! - Konfederacja

Nie chcesz dalszego zalewania Polski fatalnej jakości produktami rolnymi z Ukrainy i trucia Polaków? Wspieraj Konfederację!
Pomóżcie nam to nagłośnić! Jako jedyna partia od samego początku wspieramy polskich rolników i stajemy w obronie zdrowej, polskiej żywności! PiS pozwolił na zalanie naszego kraju produktami z Ukrainy, rząd Tuska to kontynuuje!

Przedstawiliśmy w Sejmie projekt rozporządzenia, który nałożyłby embargo na takie produkty! Wystarczy jeden podpis ministra rolnictwa i skończyłoby się niszczenie naszego rynku oraz trucie Polaków. Na razie rządzący uciekają przed naszym projektem, ale wierzymy, że presja ma sens i nie odpuścimy im tego Prosimy o udostępnianie, niech jak najwięcej osób to zobaczy!