Mogli zagłosować inaczej. Wybrali zdradę narodową! - Konfederacja

Mogli zagłosować inaczej. Wybrali zdradę narodową!

9 europosłów ze wspólnej listy KO, Lewicy i PSL ZDECYDOWAŁO o przegłosowaniu skrajnie niekorzystnych dla Polski zmian Traktatów UE!

Gdyby zagłosowali zgodnie z interesem Polski (czyli przeciw, a nie za) to wynik byłby inny:
282 za (zamiast 291)
283 przeciw (zamiast 274)!

Propozycja nie uzyskałaby większości! A wśród propozycji jest odebranie państwom członkowskim, w tym Polsce, prawa weta w Unii Europejskiej i decydowanie za Polskę o naszej polityce podatkowej, migracyjnej, zagranicznej, obronnej, budżetowej czy polityce bezpieczeństwa!

Oto lista hańby i zdrady narodowej: Marek Belka, Leszek Miller, Marek Balt, Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Kohut, Bogusław Liberadzki, Sylwia Spurek, Robert Biedroń, Róża Thun und Hohenstein (obecnie Polska2050 Hołowni).

Jak widać każdy głos ma znaczenie! Dlatego jako #Konfederacja musimy wprowadzić jak najsilniejszą reprezentację europosłów w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego, by blokować eurofederalizm i całkowite odebranie Polsce suwerenności!