Mali i średni przedsiębiorcy boją się o swoją przyszłość! - Konfederacja

Mali i średni przedsiębiorcy boją się o swoją przyszłość!

Zaniepokojenie związane z prowadzeniem działalności w 2024 roku deklaruje aż 96 proc. małych i średnich przedsiębiorców! Oto zatrważające wyniki najnowszego badania Kaczmarski Group „2024 rok z perspektywy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.

Wyniki tego badania nie stanowią zaskoczenia dla wszystkich, którzy od lat obserwują politykę fiskalną w wykonaniu PO-PiSu. Od początku roku w prowadzących działalność gospodarczą uderzyły podwyżki składek na ZUS i wzrost opłaty paliwowej, a w ciągu całego 2024 roku pojawi się jeszcze kolejnych kilkanaście podwyżek podatków i opłat.

Czego potrzebują polscy przedsiębiorcy i cała nasza gospodarka? Od początku proponujemy proste i niskie podatki dla Polaków i mamy gotowe ustawy obniżające lub likwidujące podatki, daniny i opłaty m.in.: Tanie Paliwo, Tani prąd, Likwidującą 15 podatków, a także gotowy pakiet reform maksymalnie upraszczających podatki PIT, CIT i VAT oraz prawdziwy dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców i ustawę o podwyżce kwoty wolnej od podatku do 60 tysięcy złotych!