Kwota wolna będzie procedowana w Sejmie! Konfederacja mówi: Sprawdzam! - Konfederacja

Kwota wolna będzie procedowana w Sejmie! Konfederacja mówi: Sprawdzam!

Presja ma sens! Na jutrzejszym posiedzeniu Sejmu procedowany będzie nasz projekt ustawy podnoszący kwotę wolną do 60 tysięcy złotych! Po kilku miesiącach przebywania z sejmowej “zamrażarce” marszałka wreszcie trafi pod obrady!

Rząd Tuska okłamuje wyborców i próbuje uciec od swojej sztandarowej obietnicy wyborczej, więc naszym projektem mówimy im “sprawdzam”! Czy doszczętnie się skompromitują i zagłosują przeciwko własnym obietnicom?

Przypominamy też, że w sejmowej “zamrażarce” marszałka Hołowni tkwi jeszcze nasz projekt o dobrowolnym ZUS dla przedsiębiorców, obiecany wyborcom przez PSL-Trzecią Drogę – on również musi zostać odblokowany, przedsiębiorcy na to czekają!