Kolejna obietnica wyborcza idzie do kosza! - Konfederacja

Kolejna obietnica wyborcza idzie do kosza!

Kolejna obietnica wyborcza idzie do kosza!

Jeszcze nie zaczęli rządzić, a już wycofują się z kolejnych obietnic wyborczych! Kwota wolna od podatku podniesiona do 60 tysięcy złotych? “Nie widzę przestrzeni w budżecie” – stwierdziła wprost Paulina Hennig-Kloska z Trzeciej Drogi.

Już wcześniej Izabela Leszczyna z KO wymigiwała się z realizowania obietnic wyborczych mówiąc o dziurze budżetowej Morawieckiego, o której przecież wiedzieli, bo sami przyłożyli do niej rękę, głosując za PiS-owskim rozdawnictwem i zadłużaniem!

Niedawno Trzecia Droga wycofała się z obietnicy dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, teraz widzimy, że również o sztandarowej obietnicy KO, czyli wyższej kwocie wolnej, możemy powoli zapomnieć. Okłamują ludzi w takim tempie, że do końca roku ze 100 konkretów KO i obietnic pozostałych partii, mających wejść w skład rządu, nic nie zostanie. Wszystko okaże się być taką… “przenośnią”.

Będziemy im wszystkim dokładnie patrzeć na ręce i rozliczać z każdej obietnicy, jaką złożyli wyborcom. Będziemy merytoryczną i skuteczną opozycji, broniącą interesu obywatelskiego! Dość bezczelnego okłamywania ludzi!

Skomentuj