KO chce otworzyć dla imigrantów granicę polsko-białoruską?! - Konfederacja

KO chce otworzyć dla imigrantów granicę polsko-białoruską?!

Poseł Sterczewski z KO, który zasłynął próbą przedarcia się z reklamówką przez Straż Graniczną, już przebiera nogami.

Jak stwierdził: “To, co musi się zmienić natychmiast po powstaniu nowego rządu, to praktyka polskich służb na granicy polsko-białoruskiej. Powinno się wydarzyć to, co na granicy polsko-ukraińskiej.”
Oni naprawdę chcą doprowadzić do fali migrantów na naszych granicach.

Mówiąc w dużym skrócie: Według nich Straż Graniczna zamiast twardo bronić polskiej granicy teraz powinna każdego imigranta, nawet agresywnego, który chce przekroczyć granicę, poddać kontroli, a najlepiej jeszcze się nim zaopiekować. To podejście niebezpieczne dla bezpieczeństwa naszej granicy i absurdalne, bo wręcz niewykonalne.
Dokładnie pamiętamy jak Łukaszenka i Putin wysyłali na naszą granicę imigrantów, by destabilizować tam sytuację i naruszać nasz system bezpieczeństwa. Straż Graniczna jest od tego, by stanowczo bronić naszych granic, w innym wypadku zachęci to kolejnych imigrantów do odważniejszych i nielegalnych prób przekraczania granicy.

Konfederacja mówi jasno:
• NIE dla masowej, niekontrolowanej i nielegalnej migracji!
• TAK dla bezpieczeństwa Polaków!