Już 4 lipca zapraszamy na konwencję programową Konfederacji w Warszawie, gdzie zaprezentujemy program #PolskaNaNowo! - Konfederacja

Już 4 lipca zapraszamy na konwencję programową Konfederacji w Warszawie, gdzie zaprezentujemy program #PolskaNaNowo! Dziś publikujemy pierwszą stronę dokumentu. Realizacja naszego odważnego i reformatorskiego programu pozwoli Polakom bogacić się, rozwijać i żyć w sprawiedliwym, suwerennym państwie. To będzie plan odbudowy Polski po lockdownie i odpowiedź na #NowyWał rządu!

Sama polityka to nie wszystko! Jednocześnie zapraszamy na piknik rodzinny, na którym będzie wiele atrakcji dla najmłodszych, foodtrucki, dobra muzyka i świetna atmosfera ?

Dołączcie do wydarzenia i zaproście znajomych: https://fb.me/e/1Cxv4NJMs

Tuż po konwencji liderzy Konfederacji ruszą w ogólnopolską trasę, na której będą promować program i rozmawiać z wyborcami! Jesteśmy dla Was!