Mentzen grilluje Tuska! - Konfederacja

Mentzen grilluje Tuska!

W 11. odcinku programu Mentzen grilluje Sławomir Mentzen zajął się na początek premierem Donaldem Tuskiem. Krótko omówił jak Tusk jest “pracowity”. I jak po pracowitych kilku przepracowanych dniach w tygodniu wsiada do samolotu i leci do Gdańska na weekend, nie dbając o to ile samolot emituje CO2 do atmosfery.

Zajął się również, kolejny zresztą raz, jego rządem. Omówił przede wszystkim pomysły minister edukacji Barbary Nowackiej. Pomysł “równościowy” z zakazem zadawania prac domowych dla uczniów i pomysły Barbary Nowackiej na zajęcia sportowe uczniów skwitował “Ręce opadają”.
– Ta rewolucja równościowa to przypadkiem nie idzie za daleko? Bo oni nie tylko chcą, żeby każdy tyle samo zarabiał, to jeszcze chcą, żeby każdy w takim samym tempie biegał – skomentował pomysły Barbary Nowackiej dotyczące zajęć sportowych w szkole.

Skomentował też pomysł Prezydenta Andrzeja Dudy, który postanowił odsyłać każdą podpisaną, a uchwaloną przez Sejm, ustawę do Trybunału Konstytucyjnego.

Szeroko omawia również protesty rolników w całej Europie. Omawia przyczyny tych protestów, wyjaśniając na czym polega absurd unijnych pomysłów dotyczących produkcji rolnej.
– Unia Europejska nie chce, żeby żywność była produkowana na terytorium Unii Europejskiej, tylko, żeby była produkowana gdzie indziej. Po to abyśmy mogli w statystykach sie chwalić: Patrzcie, jacy my jesteśmy zieloni! Patrzcie, jak mało CO2 emitujemy. Patrzcie jak nasze krowy, bo już ich nie mamy, emitują mało CO2! – Menzten prosto wyjaśnia cel tych wszystkich szaleństw.
Na te wszystkie wariackie pomysły zgadza się również rząd Donalda Tuska, w którym jest jako wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL oraz Michał Kołodziejczak, który już nie skrzykuje swoich kolegów i nie wyprowadza ich na drogi i ulice, bo również zasiada w tym rządzie.

Ale Unia Europejska nie kończy z tymi wszystkimi szaleństwami. Już teraz są procedowane kolejne pomysły, które sprawią, że wszystko będzie coraz droższe, mieszkańcom Unii będzie żyło się coraz ciężej. Jakie to pomysły o tym w najnowszym odcinku Mentzen grilluje.

Komentarze (2)